جدید نیوز

این لنس با انحنای مناسب به زیر خودرو می رود تا عملکرد مناسبی را در حذف آلودگی ها ارائه نماید

کارواش محک یا ماشین شستشو فشار قوی از گروه تجهیزات کارگاهی توسط فروشگاه مرکزی محک و آینهل اراده می شود. از دیگر کاربردهای این نوع پمپ می توان به مواردی نظیر: انواع مختلفی از کارواش ها، سمپاش پشت تراکتوری، سمپاش فرغونی و سمپاش زنبه ای ، شست و شوی معابر و جداول خیابان ها، خدمات شهری شهرداری، تزریق فشار قوی سیالات رقیق، تست لوله های گاز، آب و مخازن و همچنین پالایشگاه ها و انواع کارخانه ها اشاره نمود. برای مثال در قسمت خروجی تایمر که به لوله سایز 16 آبیاری وصل می¬شود حتما از بست فلزی برای محکم کردن اتصال و عدم نشت آب استفاده کنید. همچنین از پمپ کارواش فشار بالا اینتر پمپ برای تمیز کردن انواع سطوح در صنایع مختلف، کشتی ها، لوله ها، و همچنین برای برداشتن، برش و حذف بتن، آسفالت و رنگ از سطوح سنگ، سیمان یا فلز و برای برش مواد جامد استفاده می شود.

این لنس با انحنای مناسب به زیر خودرو می رود تا عملکرد مناسبی را در حذف آلودگی ها ارائه نماید. این پمپ دمای آب را تا 85 درجه سانتیگراد تحمل میکند. پمپ های خانگی برای انتقال مایعات تمیز که هیچگونه آلودگی در خود نداشته باشد و یا محلول جامدات در آن معلق نباشد و دمای آن کمتر از ۸۰ درجه سانتیگراد باشد طراحی شده است. شرکت آنووی (Annovi Reverberi) ایتالیا سازنده پمپهای پیستونی تکفاز ، سه فاز ، خانگی و صنعتی . پمپ کارواش یا واترجت که به آن پمپ پیستونی هم گفته می شود، در برندهای مختلف از جمله پمپاک، میشلن، اینترپمپ، آنووی ریوربری و برتولینی و … این پمپ پیستونی قابلیت کوپل شدن با انواع الکتروموتور های اروپایی ، ایرانی موتور گیربکس پشت تراکتوری و موتورهای بنزینی را دارد. در این محصول از استاندارد های قابل توجهی استفاده شده است قابلیت اطمینان آن را بسیار بالاتر میبرد. پمپ اینترپمپ هیدرولیکی دارای کیفیت بسیار بالایی و کاملا قابل اطمینان است. استفاده از پمپ ها می تواند در صرفه جویی در آب و زمان موثر باشد و سطوحی که به راحتی قابل شستشو نیستند را می توان با استفاده از پمپ نظافت و تمیز کرد. انحنای لنس در قسمت جلویی آن می باشد و کمک میکند تا به راحتی به داخل محل مورد نظر دسترسی پیدا کند.

پمپ سری 66 از محصولات اینتر پمپ با فشار بالا طراحی شده است و تا 500 بار فشار را تامین میکند. این پمپ دارای 5 نوع مختلف از 5 تا 150 لیتر بر دقیقه و فشار حداکثری 250 بار است. دبی آب در این پمپ پیستونی از 8 لیتر در دقیقه تا 16 لیتر در دقیقه متغیر است و تا 275 bar فشار تولید میکند. این پمپ با دارا بودن مزیت های زیاد و کیفیت مثال زدنی از دیگر تولید کنندگان این محصول بسیار موفق تر عمل کرده است. اما در مدل های بزرگ تر طراحی آن بر اساس موتور بنزینی می باشد. شرکت اینترپمپ با طراحی و ساخت پمپ های کارواش کوچک تر، کاربری آسانتر، راحت تر و کم صداتر کاملا متحول کرد. زیرا این نوع پمپ با پیشرفته ترین فناوری و استانداردهای روز دنیا همگام بوده و در کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا در اختیار مصرف کنندگان جهانی قرار می گیرد. به جرات می توان گفت که در حال حاضر بهترین برند پمپ کارواش صنعتی در ایران پمپ کارواش اینتر می باشد. از این پمپ علاوه بر استفاده در کارواش صنعتی میتوان برای اهداف شستشوی دیگر نیز استفاده کرد. به طور عمده از این پمپ پیستونی یا فشار بالا و میزان آبدهی پایین، در جهت انتقال مواد، پاشش سیال با فشار بسیار بالا و همچنین تزریق مایعات با محدوده ویسکوزیته نیز استفاده می شود.

با توجه به مدلهای متنوع پمپهای کارواش اینتر پمپ و همچنین نوسانات قیمت ارز در کشور ارائه لیست قیمت پمپ اینتر پمپ به صورت آنلاین وجود ندارد. این پمپ ها برای مصارفی همچون نظافت کف حیاط ، دیوارها و پیاده رو ها و … استفاده از آنتی بیوتیک ها را کاهش می دهد. اگرچه در ایران تایمر مکانیکی یا دستی بیشترین تقاضا را دارد و می توان با آن زمان آبیاری را تنظیم نمود. انواع پمپ کارواش اینترپمپ دارای ساختاری است که میتوان قطعات به سادگی جایگزین و یا تعمیر نمود. در ادامه به معرفی انواع این پمپ ها پرداخته ایم. سایر اتصالات: در پمپ کارواش قطعه ی قابل اتصال دیگر برای افزایش قابلیت پاک کنندگی وجود دارد. البته تنوع و قابلیت کوپله انواع پمپها و الکتروموتورها برای واتر جتها براساس درخواست خریدار وجود دارد. لطفا برای مشاوره رایگان و دریافت قیمت بروز انواع پمپ کارواش اینتر پمپ با کارشناسان مهام صنعت تماس بگیرید. علاوه بر پمپ های پیستونی ساده که با الکتروموتور و موتور های بنزینی کار میکنند این پمپ با موتورهای هیدرولیکی کار میکند. تنظیم کننده فشار / واحد کنترل: دریچه های کنترل از راه دور دستی و موتور کنترل پنوماتیک و رایانه برای تمام موتورهای دریایی برتولینی و واحدهای کنترل از راه دور.

خرید مه پاش صنعتی:


+ نوشته شده در يکشنبه 19 ارديبهشت 1400ساعت 15:48 توسط خبرنگار جدید نیوز | | تعداد بازدید : 10